| CosminPetrisor24 a întrebat:

Pentru luni am de facut " un text publicitar " despre orice. As dori sa imi dati cativa pasi de urmat va rog

Răspuns Câştigător
| sofstatics a răspuns:

Buna ziua, va prezint pasta de dinti Colgate, contine (cauta tu pe net ce conine pasta de dinti - 3 randuri) este foarte buna pentru ca are in compozitia sa (pe net - 3 randuri) si va ajuta la curatarea si inalbirea dintilor, la etc.
te-ai prins tu.

2 răspunsuri:
| sofstatics a răspuns:

Buna ziua! Va prezint -------, este foarte bun pentru ca --------- si va ajuta la -------.
Sper sa te fi ajutat.

| CosminPetrisor24 explică (pentru sofstatics):

Este o idee dar trebuie sa fac in o jumatate de pagina / trei sferturi deci nu cred ca ca daca scriu ce ai zis tu acolo se duce spre jumatate de pagina, trei sferturi