| denisa2803 a întrebat:

Imi dati si mie niste nume pentru albumele de pe facebook va rog?puppy dog eyes(pozele sunt cu mine si cateva cu prietenii)FUNDITA SI VOTURI

6 răspunsuri:
| ReeaAndreea a răspuns:

Hmmmm. pai poti sa incerci ceva de genul : un cerc de preieteni nu se face cu compasul, love ya!, the best moments, un zambet ajuta mereu... Sper ca te-am ajutat happy

| Dianne06 a răspuns:

Pentru ca ei sunt cei mai importanti!

| Dianne06 a răspuns:

I love my people; x
Cuz love is for free
My sweet people

| IoanaIoa88 a răspuns:

Se vede in ochii ei ca doar pe ei ii iubeste!
Cu ei!:X
Bff sau Best friends forever
daca sunt numai fete
Cu ele sau Vietile mele
Ii iubesc!
pentru ca ei sunt speciali
clipe de neuitat
clipe de vis
Sper ca te-am ajutat sa macar ti-am dat o idee!:*

| NewLife18 a răspuns:

Me...and my friends

| Sweetie123 a răspuns:

Sunt mai multesadca de exemplu)prietenia... sau,depinde unde ai facut pozele,daca sunt mai multe cu tine,pune cv mai "egoist''ca si euuulaughing sau,Un loc in care pot sa visez oricat mi-ar fi de greu, adica cu prieteni
Scuze, sunt in pana de idei