| ζøvع a întrebat:

Ciao! Cum as putea sa fac pe facebook ca doar prietenii mei sa imi vada pozele si doar ei sa imi comenteze pozele? adica cei ce nu sunt cu mine prieteni pe facebook sa nu poata sa imi dea comentarii la poze sau sa imi vada albumele... funda. app vreau explicatiii

Răspuns Câştigător
| anonima20 a răspuns:

Ciao.pai trebuie sa dai profilul pe privat.dai sus in dreapta,nu stiu cum se cheama ca la mine arata doar o sageata in jos,,trebuie sa fie langa,, acasa,, si dai acolo la a2a adica la setari de confidentialitate si dupa dai la prieteni si gata.baftawinking

1 răspuns:
| ζøvع explică:

App mie imi este facebook-ul in romana tradus! tongue

| anonima20 a răspuns (pentru ζøvع):

Ciao.pai trebuie sa dai profilul pe privat.dai sus in dreapta,nu stiu cum se cheama ca la mine arata doar o sageata in jos,,trebuie sa fie langa,, acasa,, si dai acolo la a2a adica la setari de confidentialitate si dupa dai la prieteni si gata.baftawinking