| aammaalliiaa a întrebat:

Imi dati si mie niste statusuri? Indiferent de genul lor. Ceva nou. Merci

1 răspuns:
| Aηdεεε a răspuns:

Heei :)

Ai aici o multitudine de statusuri :)

"Prea dulce ca sa fiu light."

"Sunt cu spume maxime/Inspumata":))

"plecata cu sorcova"
"la o zgura de aer"
"utilizatorul messengerului nu este momentan disponibil.te rugam sa lasi un mesaj dupa buzzul dat de dumneavoastra…"
" Nu`s daca vreti ceva lasati un mesaj dupa urmatorul bip…………………………………. bippppppppppppp!"

"Cine rade la urma…nu s-a prins de gluma"

"Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua"

"cand eram mic credeam k faima si banii ma vor face faericit.acum ca am crescut am realizat ca…chiar asa e!"

"dansez printre picuri de apa"

,, Prietenii imi bat in geam.Nu-i aud…am termopan,,

"Nu va deranjati sa ma deranjati."

"Va urasc cu toata dragostea"

"foaie verde de bihor nu da mass ca dau ignore"

Nu ma deranjati de la mancare ca musc"

"Buna, sunt un virus românesc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt în stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog, fii dragut, sterge un fisier de-al tau si pretinde ca esti speriat "

"Cand stapanul nu-i acasa, sar pe geam si intru-n casa."

Nu`s Cautati`ma prin congelator k ma dau k sania!

+

http://www.statusuri-mess.com/statusuri-tari/

Fundaa?