| LittleBrunette a întrebat:

Imi dati si mie statusuri de indiferenta pentru fostul meu prieten, Si... ceva melodii faine cum sa imi sune telefonul ca nu am nicio idee... Cele mai multe si mai faine primesc fundita:*!

Răspuns Câştigător
| l1feincolor a răspuns:

Eu cred ca mai bine ar i daca nu ai pune nici un status. Crede-ma daca pui tot felul de statusuri de indiferenta si din astea, el o sa creada ca inca iti mai pasa... Daca vrei sa fi indiferenta si sa nu-ti mai pese nu mai pui nici un fel de status si gata,.iar el o sa observe ca nu-ti mai pasa. Crede-ma e mai bine asa. Iar cu melodia la fel... Sper ca te-am ajutat happy

| LittleBrunette explică (pentru l1feincolor):

Da ai dreptate. Mersi!:*

| l1feincolor a răspuns (pentru LittleBrunette):

Cu mare placere love struck
Multumesc mult pentru fundita happy

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Aici ai sa gasesti ceva:
http://www.statusuri-noi.com/
bafta.