| specialistul97 a întrebat:

Imi dati si mie un FishBot care sa mearga? pentru metin private server
crying numai suport
Dau funda
Fara comentarii de genu ca nu am postat unde trebuie, ori raspundeti la intrebarea mea cu un raspuns bun si care sa ma ajute ori duceti-va tare de aici
Ca voi raspundeti la intrebarile gen cum dezinstalezi un program.
Peste 15-20 de raspunsuri rolling on the floor
Clar. No Comment
poate comentati aiurea ca de nu, numai aveti pc

2 răspunsuri:
| XTheBestX a răspuns:

Uite un fishbot care merge la toate metinurile private sau normale cauta pe google m2fish sau mt2fishbot

funda?

| FauK3 a răspuns:

Sa vedem daca merge... oricum puteai zice si tu cum il faci sa mearga happy