| TheBlackCrystal a întrebat:

Imi e foarte greu pentru ca am o varsta nu foarte mare (12 ani ) di deja unule fete de la mine din clasa au prieten iar eu nu. Intr'o seara am stat sa ma gandesc la toate defectele mele si am gasit cateva pe care incerc sa la repar adica sa nu le mai am dar... Sunt foarte trista, dar nu pentru ca nu am prieten ci pentru ca nu ma place nimeni, si sunt oare cum invidioasa pe fetele care au atat succes la baieti crying Vreau sfaturi va roooog si nu vreau raspunsuri rautacioasa!

Răspuns Câştigător
| Bianka a răspuns:

Chestile astea vin de la sine.nu e nevoie sa le fortezi! Sunt sigura ca mai rau ai sa faci! Eu am aproape 15 ani si nici eu nu am avut vreo relatie (nu, nu-s ciudata), la 12 ani mi se pare devreme. Tu fi naturala.la momentul potrivit baietii o sa te placa!

13 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

12ani(la varsta e eram mort dupa pokemon si ma jucam cu masinutele). Problemele astea nu sunt pentru varsta ta.
In legatura cu baieti.
Increderea in tine schimba totul.(incear ca sa fii femeia fatala
chiar daca ai 12 ani)Flirteaza.
Nu e nevoie sa lupti ci sa zambesti frumos.
Bafta.

| Nordic a răspuns:

Si tu trebuie' sa faci ce fac toate colegele tale? Cat crezi ca vor rezista relatiile astea a lor? Stai tu linistita ca ai timp.

| Candace a răspuns:

Draga mea ai doar 12 ani! suntem in sec 21, dec in care femeile nu se marita la 18 ani. mai asteapta nu iti mai face probleme

| MihaiKm a răspuns:

Sa ma fereasca Dumnezeurolling on the floor Ce boala e acum la "moda" sa ai prieten de la 11-12 ani? Ce naiba e cu lumea asta oameni buni, nu pot sa mai inteleg, eu cand aveam 12 ani, ma concentram pe scoala cel mai mult, ma punea mama sa invat de imi sareau dintii, acum iaca nu regret, pentru ca m-a ajutat la un moment dat (chiar daca acum nu mai invat asa mult), sa reusesc sa obtin o medie cat mai mare pentru a intra la un liceu bun etc. Eu nici la varsta de 16 ani nu am prietenaoh go on Eu zic sa iti vezi acum de scoala ca asta iti formeaza viitorul, nu un prietenhappy Succes!

| ViseDestrămate a răspuns:

Păi să ştii că oamenii o să te considere o fată mult mai bună dacă nu ai prieten.Momentan la vârsta ta, nu e nevoie de prieten.Ai suficient timp, nu te grăbi! Lasă-le să aibă prieteni să vezi ce o să le critice lumea apoi.Tu fi o fată cuminte cum ai fost mereu, şi să te ocupi serios de carte!
Baftă!

| TheBlackCrystal explică (pentru ViseDestrămate):

Pai de carte ma ocup oricum si nu am zis ca vreau sa am prieten ci doar ca mi-ar placea sa ma placa si pe mine cineva... sau ma place si nu stiu eu?

| Sn1p3r a răspuns:

Prieten iti trebuie tie la 12 ani?laughingAi face bine sa te concentrezi pe scoala, o sa ai timp si de prieteni.

| BloodyBlade a răspuns:

Poi incearca sa-ti faci o tunsoare mai la moda sa-ti schimbi look-ul sa fi mai sigura pe tine si sa te distrezi cu prietenii tai fara a te gandi la ce va urma.o sa ai un prieten atunci cand o sa existe acel baiat care sa te placa si cu bune si cu rele asa cum esti u!big grin Bafta!

| kobra12 a răspuns:

Pt baieti fizcul conteaza

| AlexTheSpecialOne a răspuns:

Ma combin eu cu tine le spui colegelor ca ai un pr de 18 aniwinking lasmi idu tau si vb iti dau si facebookul si ne punem acolo intr-o relatie or sa moara de ciuda...si poate chiar va fi ceva intre noi. happy

| TheBlackCrystal explică (pentru AlexTheSpecialOne):

HA HA HA (rad pe bune doar ca nu ma lasa sa fac semnu)

| AlexTheSpecialOne a răspuns (pentru TheBlackCrystal):

Pai asa ai fii invidiata de colege nu leai mai invidia tu

| TheBlackCrystal explică (pentru AlexTheSpecialOne):

Aici ma puteti vedea pe facebook si sa imi spuneti daca poate fi cauza fizicului meu http://www.facebook.com/profile.php?id=100002851095251