| iloveyouandreea a întrebat:

Imi palce un baiat bunicii lui stau in bloc cu mine si vine pe aici am nr si aidiul lui dar nu stiu cum sa-i zic ca-mi place de el fara sa-mi fie rusine? pliz ajutati-ma

3 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Pai de ce nu incerci prima data sa te apropii de el cat mai mult sa incerci saii fii cat mai draga vb pe mess tot felul de chestii gaseste subiecte de vb cu el vb prin mesaje tr seara cate un mesaj cu somn usor si vise frumoase:X si dimineata neata gandacelbatting eyelashes intrai sub piele cheama-l la tine la un film cheama-l in parc sa va plimbati si cand simnti u nevoia poti sa eu spui dar. poti sa eu spui si prin fapte adica daca l-ai chema la tine la un film uitati-va la un film de comedie sau groaza si fa cumva sa te apropii de el si cand vezi ca santeti mai aproape sarutalbatting eyelashes daca vrei iti las id si vb pe mess esti a 11-a fata laughing emiitzzy

| danusikd a răspuns:

Flirteaza cu el nu-i spune deodata poate ca el nu te place si sa te faca sa suferi.mai vorbeste cu el si vei vedea cum se comporta cu el si apoi poti sa-i spui tongue

| EmaLovesMuffins a răspuns:

Hey.ia`o usorhappy
mai intai vz daca si lui ii place de tine: vezi cum se poarta in preajma ta, de ex. Si intra in vorba cu el direct: ceva gen ce mai fac ai tai?
Vezi daca el te place, pe urma fa "marele " pas.
sper ca te-am ajutat happy