| TheGirlBeautiful a întrebat:

Este un baiat Care A venit La bunici, iar bunicii lui locuiesc pe acelasi drum unde ma dau cu rolele.Problema este ca mie imi place de el dar nu stiu daca el ma place.Cand ies eu cu rolele iese si el cand stau cu var'ma si cu fratele lui vine si el.Si m-a sarutat pe obraz

P. S; A fost la mine acasa acum 2 ani

Răspuns Câştigător
| NoUseForAName a răspuns:

Din moment ce face aceste lucruri e clar ca vrea mai mult. Trage-l de-oparte si spune-i ce simti si el daca te place iti va raspunde sincer si te va saruta pe gurita cu toata dragostea lui.

Sper ca am fost de folos.