| Sayuri a întrebat:

Un anime si o descriere. astept raspunsuri.P.s.:am vazut-Naruto,Naruto Shippuden,Sword Art Online, Death Note, Clannad,
Clannad After Story, Kaichou wa Maid-sama si. Another, Amnesia.
Astept propuneri + descriere! pup!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Moama ce anime-uri naspa ti-au dat astia! I don't want to see Scuze YuukiAsuna... Daca chiar vrei sa te uiti la acele anime-uri, eu nu iti stau in cale, dar in locul tau m-as asculta pe mine big grin Sunt cel mai mare fan al anime-urilor happy:

Plasarea într-o clasă mai avansată e determinată de rezultatele testului de promovare în legătură cu tipul de clasă în mod strict. De la clasa A, care are cele mai bune facilităţi, oricine poate ajunge tocmai până la clasa F, care are mese de proastă calitate, covoare putrezite şi alte chestii degradate. Elevii pot schimba clasa concurând în Sistemul de examinare cu creaturi invocate. În acest sistem ei invocă bestii cu echivalentul notelor lor şi le folosesc pentru a concura împotriva altor clase. - Baka To Test To Shoukanjuu
Si desigur si sezonul 2, Baka To Test To Shoukanju Nii!
big grin Incearca-le, iti spun eu ca o sa razi cu lacrimi la fiecare episod laughing Mai ales in sezonul 2. Are si putin ecchi si romance, dar este extrem de amuzant happy Ti-l recomand din toata dragosteawinking Apropo, Dragon Ball e cel mai PRAF anime existent tongue Grafica e GROAZNICA, personajele desenate mai rau ca la ScoobyDoo, si serios acum... Personajele au toti moaca la fel, si toti au aproape aceleasi puteri (Cu lovituri de pumni si picioare) Este cel mai naspa anime tongue In orice caz, nu iti pot sta in cale daca vrei sa te uiti la chestiile alea laughing. xXMeXx si JustOneDream au dat niste anime-uri bunicele, mai ales Fairy Tail big grin E super. Vizionare placuta, in orice caz happy Succes!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

High school of the dead:o lume apocaliptica cu zombie

mirai nikki:12 jucatori cu jurnae care prezic viitorul.se omoara intre ei si ultimul devine,, GOD''.+1 yandere stalker

elfen lied:dezmembrare...si....cam atat

soul eater:cel mai tare anime ever:o lume in care exista oameni care se transforma in arme si alti oameni care le manuiesc si un zeu evil care scapa la un moment dat din inchisoarea lui

shiki:un anime horror cu alt tip de vampire super horror(,, risen'')

date a live:sunt spirit care vin pe pamantsi cauzeaza distrugere si-o organizatie care e condusa de o fata si al carei frate incearca sa le faca pe spirite sa se indragosteasca de el ca sa le faca inoffensive

diabolic lovers:vampiri.....vampiri foarte buni

deadman wonderland:oameni care folosesc sangele ca arma

blood+:2 surori gemene care au nevoie de sange sa se regenereze sunt nemuritoare daca impart sangele cu cineva acesta se transforma in cavalerul lor si ele se lupta intre ele

higurashi no naku koro ni:nu am destule cuvinte sa spun cat de tare e. oameni mor in diferite feluri dar revin la viata si mor iar dar nu in acelasi mod sau ordine

angel beats:un tip ajuge intr.o lume unde se duc mortii dar dispar daca nu lupta impotriva unui inger si unde nu poti muri

toradora:gen highschool life cu o tsundere foarte draguta

full metal panic(+the second raid+fumoffu(cel mai tare)):oameni cu cunostinte super avansate de tehnologie numiti whispered dar care nu stiu ca au cunostintele respective.o tipa ca asta e protejata de un tip de 16 ani din armata care nu se poate adapta la viata de liceu di japponia+lupte intre roboti gigantici+comedie

freezing:tipe numite Pandora care pot creea arme si lupta impotriva uor navete gigantice extraterestre(novA)dar putin prea hentai

grenadier:o tipa sper buna la manuitul armei care umbla intr.o calatorie ca sa faca dorinta oamenilor de alupta sa dispara

log horizon:un fel de sow doar ca daca mori ajungi la cea mai apropiata biserica

ore no nounai sentakushi ga.gakuen love comedy wo enryoku de jama shiteiru:un tip cu o problema.mereu ii apar alegeri si daca nu le face se allege cu o durere de cap ingorzitoare si trebuei sa faca niste misiuni de la D-zeu ca sa scape de bluestem

cam asta e tot ce.am vazut totusi ador faptul ca iti place another, cu toate ca nu e asa popular happy

sper ca te tin destul de ocupata

pa

| zHeArTz a răspuns:

Fairy Tail!
Este cel mai tare anime

| Cotu_George_1997 a răspuns:

Bleach sau One Pice.

Pana acum am vazut doar One Pice, este vorba despre o echipa formata din 5 pirati, care cauta o comoara intitulata One Pice, ascunsa de cel mai mare pirat, unul dintre acei 5, chiar liderul, a mancat unul fructele diavolului, si si-a pierdut capacitatea de a inota (ceea ce e rau pentru. un pirat) dar acum poate sa se lungeasca cat vrea el. Te las sa descoperi, e genial. :*

| DexterTheGenius a răspuns:

Dragon Ball, cel mai bun anime, o legenda, sunt 3 serii >> Dragon Ball, Dragon Ball Z si Dragon Ball GT, este vorba despre un baietel, povestea lui de mic pana creste, este foarte bun, ti-l recomand in cazul in care nu l-ai vazut. Il poti vedea aici >> www.animekage.ro

| DexterTheGenius a răspuns:

Dragon Ball, cel mai bun anime, o legenda. Sunt 3 serii >> Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT + movies + Dragon Ball Battle of Gods. Este povestea unui baiat, de mic pana cand creste, este foarte bun, ti-l recomand. Il poti vedea aici www.animekage.ro