| anonim_4396 a întrebat:

IMi place d o fata si i-am spus ca o iubesc dar ea nu intelege, ne cunoastem de cand eram mici si in ultimul timp am inceput sa tin la ea si sa o plac. Am incercat sa o uit dar nu pot. Si nu-s eu ala d la avatar

2 răspunsuri:
| Alexa_9443 a răspuns:

Cum nu intelege ca o iubesti?
poate vrea fapte, nu vorbe thinking
comportate frum cu ea vb in fiecare zii...fai` complimente happy! fa`o sa vada ca iti plc de ea apoi nu o mai baga in seama :d.fa asta ca un fel de test sa vezi` daca vb cu tine si cum reactioneaza. succes! noroc in dragoste happy

| djsergyo_9212 a răspuns:

Cati ani are fata? sau esti in faza in care ea nu vrea sa fie cu tine de zici ca nu intelege?