| Tzutzy09 a întrebat:

Imi place de colega mea de banca. Ea zice ca sunt urat si ei ii place de alt baiat dar cred ca ii place si de mine mult mai mult pentru ca:

1. Mi-a facut cu ochiu'.

2. Mi-a zis si cea mai buna prietena a ei.

3.Ne jucam in fiecare pauza aproape.

4.Cum o fac putin geloasa si eubig grin.

5.Pt ca mie mi-au zis colegii ca vrea sa ma necajeasca p mine.

PS:Avem 12 ani aman2.

Răspuns Câştigător
| Angel_4421 a răspuns:

Poi reea chiar are dreptate mai putin in cazul in care ea chiar te place.Adica daca ceilalti spun asta inseamna ca ceva ascunde, dar nu e ceva sigur. Poate ar fi mai bine sa vorbesti cu ea in particularhappysau da'mi id'u tau sa mai vorbim si iti mai zic ce cred

3 răspunsuri:
| LoveAngel223 a răspuns:

Deci ...nu va inteleg Daca iubiti/placeti o fata si vedeti ca ea nu va da atentie de ce sa interveniti? Si eu la varsta ta eram indragostita de cineva si un prieten era indragostit de mine si atat sa tinut de mine pana am inceput sa il urasc.Deci ai grija ce faci.

| Tzutzy09 explică:

Tzutzy_tzutzy09

| bellaisabella a răspuns:

Parerea mea este ca Reea are dreptate... Daca nu te vrea asta este...Stii cum se zice,, NEXT''