| (¯`·._.·[ Bella ]·._.·´¯) a întrebat:

Am si eu o intrebare: Ma place sau nu? Simte ceva pentru mine?

Ieri cand ma intorceam de la scoala, eram cu baiatul de care-mi place in statie. Eu cu o colega (prietena mea), am intrat in vorba cu unul din prietenii lui. La un moment dat prietenul lui zice ca sunt "terminata", iar tipul de care-mi place a zis "asa e". Dupa tot prietenul lui zice ca eu il plac pe tipu ala [ la care prietena mea a zis ca a facut cu ochiu' prima data cand a zis, iar a doua oara cand a zis, m-am uitat la tipul respectiv si atunci a zambit ]. Tot prietena mea mi-a zis ca de cate ori "ma ataca" prietenul lui, el pe ocolite imi lua apararea.

Acum pe mess o fata mi-a zis ca cica tipu' se uita dupa alta fata si ca i-a zis ca are [ fata asta ] ochi frumosi, dar cred ca stie ca sunt prietena cu ea si presupun ca vrea sa ma faca geloasa.
3 prietene mi-au zis ca se vede ca ma place.

Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Te place. eu zic că era un flirt mascat. dar, discută cu el, vezi ce zice.
baftă! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nu te place.