| GW1521 a întrebat:

Imi place de o colega de cls. Anul trecut cand ne-am intalnit prima data dupa mai multe "etape" ea m-a refuzat. De curand am inceput sa vorbim din ce in ce mai mult, sincer nu stiu daca ma considera acum doar un posibil amic sau poate mai mult. In general am vazut ca nu au interesat-o baietii, sa aiba o relatie sau poate ca nu si-a gasit persoana ideala, insa din pacat eu sunt super indragostit de ea si desi in fata nu zic nimic, putine sunt momentele cand nu ma gandesc la ea

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Incearca sa vorbesti mai mult cu ea. Explica-i cat de mult inseamna pentru tine, si nu te oprii din complimente care mai de care mai frumoase. Poarta-te tandru cu ea, apar-o daca e nevoie. Sigur va aprecia gestul tau, s cine stie, poate cu timpul se va lega ceva.
Succes!