| Ovdiu16 a întrebat:

Imi place de o fata care imi spune ca ma iubesti dar avand in vedere ca mai umbla dupa alti baieti ce concluzie sa trag despre ea?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Nu stiu ce crezi tu despre ea dar iti zic sigur ca nu te iubeste. Poate doar sa te placa ( iar asta nu inseamna iubire) si incearca sa iti atraga atentia, ceea ce e o tampenie dar poate fi o varianta.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ca este indecisa, nestatornica sau intr-un cuvant imatura daca este inca foarte tanara sau cu orientare de "c****lita" daca varsta ei este apropiata de maturizare.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

... că vă iubește pe toți.

| michelladin a răspuns:

Asteapta sa o bagi tu in seama. face asta sa te faca gelos.nu lua concluzia ca e"tarfa"sau altceva.asa crede ea ca te poate atrage mai usor.