| Casutanta a întrebat:

Imi place de o fata dar ea nu vrea sa vorbeasca cu baieti.Ma puteti ajuta va rog? E prima dragoste pana la 15 ani nu mi-a placut de nimeni

Răspuns Câştigător
| Saammyyy a răspuns:

Discutati teme banale. dupa un timp teceti la chestii mai interesante dupa care te poti aproapia mai mult de ea invitind-o undeva sau daca nu undeva cu colectivul clasei (cred ca te vei apropia destul de multca sa poti face pasii urmatori)

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-i un trandafir alb, simplu, ar trebui sa o impresioneze suficient cat sa vorbeasca cu tine

| Casutanta explică (pentru Brigaela):

Mersi mult brigeala daca o sa mearga o sa-ti dau o funda

| PopStarInMyMind a răspuns:

I-a-o usor! Vorbeste cu ea lucruri normale si arata-i ca esti de treaba. Dupa ce ai convins-o invit-o undeva! Succes!

| SerbanElyan a răspuns:

Ai probleme mari...baga id serban_neghea si te ajut eu...am experienta

| Casutanta explică:

Nu pot sa vorbesc cu ia are o reputatie ceva genu nu vorbi cu baieti si n-a avut niciodata iubit

| Casutanta explică:

Serbanel please help