| horia2000 a întrebat:

Imi place de o fata din clasa a vi-a. Eu is in clasa a vii-a si noi aproapeca nu ne stim. Cum sa fac ca ea sa atraga la mine atentia?

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

1. Invata limba romana
2. Intra in vorba cu ea intr-o pauza, fa-ti prieteni din clasa ei ca sa ai motiv sa fii in prezenta ei......si restul vin de la sine. Fii tu insuti! Spor!

| horia2000 explică (pentru PopAdrian):

Dar ce sa ii spun?

4 răspunsuri:
| Mămăligă59 a răspuns:

Bai frate nu-ti mai bate joc de limba romana. nu e amuzant deloc.

| 369852147 a răspuns:

Pai, incearca sa petreci mai mult timp cu ea si sa vada ca tii la ea. Poate si ea te place si asa rezolvati problema. laughing In oric caz, trebuie sa tee comporti normal, fii tu insuti! Daca nu te place asa cum esti, inseamna ca nu e pentru tine. Succes! smug

| horia2000 explică:

Mersi mult la toti, dar numai un raspuns poate fi cistigator desi aproape toate m-au ajutat.