| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata din clasa de la mine nu maga in seama dar in timpu orelor ne uitam unul la altu dar nu cum va imaginati cand ma uit eu la ea se uita si ea si intorc capu si la ea tot la fel. intr-o pauza ea se lasa pipaita de toti beti aproape. nu stiu ce sa mai fac. ma puteti ajuta din nou?(am mai pus intrebarea aceasta dar inca nu sunt dumerit ), ( ma scuzati de greselile de scriere). FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Poti sa ii spui in fata ca o placi/o iubesti poate aceasta si. a dat seama deja dar totusi poti sa-i spui ca o iubesti poate ca si ea te.ar place. Daca nu ai curaj sa-i spui in fata cerei id si vorbeste pe messenger. O sa te inteleaga daca te va refuza asta e! Mai sunt fete.
Funda?

1 răspuns:
| gabiforstory a răspuns:

AlexaaaAlee a spus bine ce a spus, doar ca, in fata, e foarte greu, si nu cred ca ai putea face, cel mai bine este sa ceri idul!