| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata din clasa mea ca imi sugerati sa fac?

Răspuns Câştigător
| ingerpufos a răspuns:

Pai vb frumos cu ea prin pauze. uita-te frumos la ea. poartate mai frumos cu ea decat cu celelalte fete din clasa. arata-i ca te intereseaza crede-ma asta merge intotdeauna crede-ma funda?

| costisuruniuc a răspuns (pentru ingerpufos):

DA nu merge dar mersi ca m-ai ajutat ti-am dat funda asa de geabalaughing)!

| ingerpufos a răspuns (pentru costisuruniuc):

Da pai alt sfat nu stiu ce sa imi zic folosesteti atuurile pentru a o aatrage cumva nu te da batut. crede-ma pana la urma sigur o vei cuceri...