| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata foarte mult. vorbesc cu ea de mai mult timp de apox 1 an..ne spunem noapte buna reciproc,.am fost la balu internatului si...cand dansam se uita la mine.happy imi zambea. dupa ceva timp am statea jos si am trecut pe langa ea si m-a luat de mana si am dansat cu ea, si in timpul dansului m-a calcat pe picor de vreo 3, 4 ori intentionat dupa care si-a cerut scuze si s-a uitat la mine,defiecare data.,ultima melodie din seara aceea a fost un vals si am vrut sa dansez cu ea...dar a luat-o pe o colega de a ei, si eu am luat o alta fata., si dupa ce s-a terminat. balu. dupa vreo jumate de ora i-am dat mesaj cu ce faci? dupa care ia mi-a spus ca a vrut sa danseze cu mine.dar cand m-a vazut cu cea lalata fata nu a mai venit. si eu i-am spus ei ca am vrut sa dansez cu ea..si nu stiu ce sa fac ..sa o intreba daca vrea sa fie prietena mea? vreau unu raspun? panglica!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Numai ca nu ti-a zis ea ca te place. Mergi la ea cu o ciocolata si spune-i ca iti place sau ca o iubesti.

| dani701 a răspuns:

Prietene esti indragostitlaughing! Du-te la ea si spune-i asta fara nici o retinere, nu ai nimic de pierdut!