| Rico2004 a întrebat:

Mie imi place de o fata cum sa-i spun ca imi place de ea
sau dati-mi replici de agatat!

Răspuns Câştigător
| Ghosts a răspuns:

Heei, ai gresit categoria! b-)
Nu stiu ma, chiar nu puteti sa o faceti si voi? Chiar trebuie sa intrebati? Ce e atat de greu sa ii zici unei fete ca o placi. E usor, du-te la ei si zii:
Hey, vino putin, o tragi intr-un loc mai retras si ii zici ca iti place de ea. Nu e greu. Dar uita-te in ochii ei si fii sincer. Nu rade si te uiti pe pereti. O sa mearga, doar daca are setimente pentru tine! happy Funda?

| Rico2004 explică (pentru Ghosts):

Da dar poate sa rada dar sunt prea multe posibilitati
poate sa vina ori cine!
nu tiai gandit si la asta!
si tiam trimis cerere de prietenie pe TPU!

2 răspunsuri:
| rodyrody a răspuns:

Poi in pauza pe hol in vazul tuturor colegilor ii zici ca o placi si ca vrei sa fii cu ea iar dupa o saruti pasionalwinking Mult succes!