| frumi33 a întrebat:

Imi place de un baiait foarte foarte mult. Cum pot sa ii spun? Sunt destul de timida.

4 răspunsuri:
| Cataliciiii a răspuns:

Incearca sa fi mereu impreajma lui..si poate o sa isi dea seama

| cranian0000 a răspuns:

Il duci intr-o clasa goala dupa ore si i spui dca vrei sa stai cu el daca si el zice da il saruti usor daca nu ramaneti prieteniwinking

| Zeekon a răspuns:

Zambeste cand il vezi si fi amabila. O sa i se para ca esti simpatica daca zambesti. Gaseste chestii calumea si interesante pentru baieti si spune-i-le ca si o noutate "hey, stiai ca... " sau "hey, ai vazut ca... ". Daca te simti curajoasa odata, aseaza-te la el in brate.

| bl3273m a răspuns:

Pai ii bati apropouri..si daca e destept se prinde ca il placiwinking