| emaalexandra97 a întrebat:

Imi place de un baiat care este cam timid.pe mess vorbeste cu mine dar cand vine vorba sa-l intreb ceva de genul daca ma place sau altele el raspunde mai greu.sunt multe semne ca el ma place dar nu vrea sa o recunoasca.cum as putea sa-l fac sa zica adevarul?

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

Nu il poti face sa spuna adevarul, dar eu ca baiat spun ca din moment ce raspunde greu sigur te place, doar ca isi alege cuvintele cu grija. Asteapta si tu putin timp si va recunoaste.

4 răspunsuri:
| ζøvعღ a răspuns:

Pai ai putea sa-i spui ca iti place si tie de el, apoi iti va raspunde singur daca si el simte la fel.

| queen789 a răspuns:

Spunei..ca il placi spune-i ca ai vrea sa stii pentru ca si tu astepti de mlt momentul de cand vrei sa ii spui asta.ia-l usor...sa nu il sperii spunei...ca este dragut chiar de ''stii ca nu ii place de tine''la mine a mers mereuwinking

| Small_Bigs_1993 a răspuns:

I wanna make love to youre woman siting down by the fire

| YouMakeMeSmile a răspuns:

Mai întâi, încearcă să îi spui că îți place de el. Apoi, ușor, ușor va recunoaște și el că te place.
Baftă! :-)