| AlexisAlexx a întrebat:

BUNA TPU! Deci imi place foarte mult de un baiat! Dar nu stiu cum sa-i atrag atentia! Ce sa fac!?

3 răspunsuri:
| RalucaRalu99 a răspuns:

Pai intai fiti prietenii buni vorbeste cu el complimenteazal si cand nu se asteapta spune-i ca il placi sau ca vrei sa ai o relatie cu el daca spune nu inseamna ca nu te merita, dar ramaneti prieteni nu sti ce rezerva viitorul happy funda? :*

| AlexisAlexx explică (pentru RalucaRalu99):

Helooo am 12 ani si sunt in clasa 6!

| RalucaRalu99 a răspuns (pentru AlexisAlexx):

Scuze dar nu ai specificat totusi partea cu prietenii mai merge el cati ani are? sa dau gresi din nou