| dragutzyka29 a întrebat:

Eu sunt in clasa a V-a si imi place de un baiat care ba le spune prietenilor mei ca ma place, ba nu.Am fost cu el acum 2 ani.Eu nu stiu cum sa ii mai atrag atentia si nici nu stiu daca ma place.
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Esti in clasa aV-a si acum doi ani ai fost cu el?!straight faceAtrage-i atentia invatand mai bine, citind mai mult, bucurandu-te mai mult de copilarie si lasand "relatiile" de acest gen pentru mai tarziu! Ce zici?

2 răspunsuri:
| iceman a răspuns:

In clasa a 3-a prieten? Lasa amorul pe mai tarziu, acum cea mai importanta e scoala.

iceman

| Agda a răspuns:

Cred ca ce simtiti voi, unul pentru altul, nu e nicidecum ceva serios. Si va trece, pentru ca in primul rand, sunteti prea tineri pentru a va face probleme din acestea.
Cunoaste-i si e altii, axeaza-te pe ce. ti place si nu. ti orienta toate actiunile in functie de el. Peste un an nu vei mai simti nimic.