| AriGina a întrebat:

Imi place de un baiat, dar nu stiu daca el ma place.Eu cred ca da, dar suntem cam diferiti(EX:el e blond, eu sunt bruneta, el are ochii verzi, eu albastri,...). Daca el intreb, imi este frica sa rada de mine si atunci o sa afle tot cartierul si o sa rada. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Destinee a răspuns:

Nu cred ca acele diferente sunt foarte importantehappy
Pai incearca sa iesi impreuna cu o prietena sau mai multi pe unde iese si el cu prietenii lui asa veti vorbi si incetul cu incetul va veti apropia si mai mult...si asa vei vedea daca te place c adevarat sau nuhappy
Sper ca sfatul meu sa te ajute... daca nu te place nu uita ca tu esti speciala si cu siguranta vor mai fi baieti care vor vrea sa fie impreuna cu tine:*
Bye:*

4 răspunsuri:
| Noname1465 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el:*
Nu o sa fie moarte de om!

| Simona456 a răspuns:

Uite incepe sa vb cu el,depilda vorbiti despre iubire sau lucruri de genul asta,iar vaza cu rasul,ma rog cei care rad sunt doar imaturi si nu isi dau seama de nimic... uite tu incearca sa faci ce iti spun pentru ca doar asa ii vei arata ca il iubesti si nu cred ca o sa rada, ok, succes

| ella144 a răspuns:

Cunosc sentimuntul.batting eyelashessi eu am fost pusa in aceeasi situatiebig grin
dar intr-un final mi-am facut curaj.si i-am sp:"ai vrea sa fim mai mult decat prieteni?".si mi-a sp ca :"da!". acum suntem feriti impreuna.
fa si tu lafel...sa prinzi curaj e greu.sigh
iar de raspuns.sa nu iti fie teama.
lui ii va parea rau nu tie...(nu stie ce pierde.tongue)nu e asa?

| ella144 a răspuns:

Aa.astept fundita.batting eyelashes.>big grin