| anonim_4396 a întrebat:

Deci : Fostul meu prieten se cam da la mine [ imi da palme la fund [stiti km sunt baieti, iar la noi in scoala asa fac crying( ] ]
Si o prietena de-a mea i`a spus prietenului meu [ cel cu care sunt impreuna ] ca eu sunt cu acel baiat! Si eu m`am dus la,, acel baiat" si i-am zis : mah tu ai auzit ce vrea sa ii zica lu pr meu?
si el face : si? bine`i zice!
Si nu stiu ce sa cred, adica am auzit ca el ma vorbeste pe la spate, si nu frumos, ci urat! Acum ce sa cred, ca ma place sau nu? offf!

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca te-a vazut ca iti place sa le iei la fund si-a facut o impresie rea despre tine, daca vrei sa fi mai cuminte trebuie sa le tragi una peste fata la aia care te ating la bulane.

| Komododragosh a răspuns:

Asta se poate numi dulce razbunare sau gelozie:
-Dulcea razbunare- el vrea ca tu sa regreti ca nu mai esti cu el, sa dea dovada ca el era alesul inimii tale si vrea sa te convingi asta.
-Gelozie- vrea sa se bage in seama cat mai mult, intr-un mod indirect cu tine. Te placut, poate te mai place dar tactica asta al lui este una prosteasca, ar putea fi sincer cu tine marturisindu-ti sentimentele lui adevarate fata de tine, nefiind nevoie sa-ti mai faca vreun rau.
Mult succes cu fostul draguto!

| IMC90 a răspuns:

Vrea sa te phute

| EnvyU a răspuns:

Toti fostii sunt gelosi si ar face chiar si rau ca sa se "razbune" esti intr-o situatie naspa daca actualul tine la vorba lumii. Trebuie sa nu il mai lasi pe fostul tau sa iti dea palme, sa ii spui clar ca nu iti place si daca continua ii spui dirigintei ca te bate sau ceva ca sa te lase in pace. Ah si sa ii spui actualului sa nu creada tampeniile ca tu doar la el tii si bla bla, bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| Rebecca009 a răspuns:

Imi aduc aminte de o faza din liceu. vorbeam cu o colega si imi zice: " e un tip, care mereu imi da palme la fund, pumni in figura, genunchi in nas, ma gaba cu capul in WC, ma trage de sani cu patentul, arunca cu balegar in mine, imi pune piedica si mereu imi spune cat sunt de frumoasa cand fac pipi! Oare ma place?"

| anonim_4396 explică (pentru Rebecca009):

Tu vorbesti serios cu patentul? ce naiba doar nu erai intr-o regie de filme horrorlaughing

| Rebecca009 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, era intr-o regie de filme porno laughing

| mat31new a răspuns:

Isi bate joc de tine. daca te mai atinge cineva sa il iei la palme.

| sebysebyca a răspuns:

Oare de ce cred eu ca tie iti place s-o iei la fundulet? cat despre gramatica esti varza!**sa ii zica lu prietenul meu**. vai de mine, tu gramatica faci cu vreun academician ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce se intampla doamne ca eu la 12 ani nici vorba sa ma gandesc la baieti aveam alte preocupari mul mai inmportante. p. s:la varsta ta, te complici foarte mult

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scuze importante am vrut sa scriu

| NeneaGogu a răspuns:

A innebunit lumea, la 12 ani vorbesti de fostul tau iubit de parca ai vorbi de o cicolata

| anonim_4396 explică (pentru NeneaGogu):

Parca ala a fost prieten, a fost o prostie nicidecum iubire rolling on the floor dar na asa sunt toti, la 20 de ani au avut 40 de *iubiti* dar de fapt nu au habar ce e aia

| NeneaGogu a răspuns (pentru anonim_4396):

daca la 12 ani vb de mai multi iubiti inseamna ca la 20 de ani o arde meserias

| IULY991 a răspuns:

Ii zici sa te lase in pace. Functioneaza mereu!winking

| FCSteauaBucuresti a răspuns:

Este gelossss! vrea sa se bage in seama... ii place de tine dar te barfeste pentru ca lumea sa creada ca nu-i place de tine. funda?

| Teodora_Elena_1998_9Vru a răspuns:

Pai nu prea te mai place, doar face misto de tine. stiu din experienta. dar incearcaa sa nu il bagi deloc in seama, sau sa fiti prieteni buni. Una din doua, P. S. Amandoua mergwinking