| Teodora13 a întrebat:

Imi place de un baiat de la mine din cls.mai multi prieteni mi-au spus ca si el ma place si de fiecare data cand vb cu mine se inroseste la fata si imi spune pe nume. iar in ore se uita la mine (mi-au spus mai multi). credeti ca ma place?

1 răspuns:
| woody_9489 a răspuns:

Pai normal. adica ce mi-ai zis tu aici... e destul de logic ca te place happy daca se inroseste inseamna ca e timid. incearca tu sa faci primul pas. mult succes happy