| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat destul de mult. problema e ca el e cu un doi ani mai mic decat mine. o prietena de-amea ar cam vrea sa ne "cupleze" dar nu prea stiu daca sa'i spun sa faca asta sau nu... Eu nu il prea cunosc pe acel baiat, l'am vazut pe strada etc. deci practic nu prea stiu prea multe despre el.

Scuzati repostarea... dar chiar vreau multe raspunsuri...

2 răspunsuri:
| ROCKERforever14 a răspuns:

Pai stiu ce simptii si mii mult timp in urma mi-a placut o fata cu doi ani mai mare oricum daca iti plac de el foarte mult intreaba-l despre el cei place ce nu si dupa ce esti convinsa spune-i prietenei sa-si faca treaba sau intreaba pe altcineva lucruri despre el eu cred ca o sa mearga nu uita dragostea nu are virsta ok

| Spike001 a răspuns:

Sall, raspunsul meu este sa fi u in persoana du-te si spune-i-o in fata si vezi ce se va intamplahappy (usor de zis, greu de facut) laughing