| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU... am o mica problema...
Imi place de un baiat destul de mult. problema e ca el e cu un doi ani mai mic decat mine. o prietena de-amea ar cam vrea sa ne "cupleze" dar nu prea stiu daca sa'i spun sa faca asta sau nu... Eu nu il prea cunosc pe acel baiat, l'am vazut pe strada etc. deci practic nu prea stiu prea multe despre el.

3 răspunsuri:
| nirvanacartof a răspuns:

Las-o pe prietena ta in pace si ar fi mai bine daca nu s-ar baga in asta pentru ca este vorba doar de sentimentele tale.
Nu stiu ce sa zic.Ar fi mai bine sa incerci sa il bagi in seama, cauta-l pe facebook etc.Sa vezi ce fel de caracter are si ai grija, cine stie ce fel de persoana e.
Ai grija, Mia.

| TitiDrLove a răspuns:

Nu conteaza, cine stie ce fel de baiat e? poate e perfect pentru tine. incearca si nu ai nimic de pierdut. Poate vei descoperi ceva pe asteptarile tale, imprieteniti-va!

| Rayzzor a răspuns:

Intereseaza-te,afla cine e,cauta-i mess-ul, facebook-ul ( daca ai/are) si incet-incet intreaba-l lucruri din ce in ce mai personale, si cam peste o saptamana dupa ce il cunosti spune-i ca il placi si intreaba-l daca vrea sa fie cu tine