| coolgirl1234 a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa mea (cred ca si lui ii place de mine dar nu sunt sigura...). odata ma baga in seama odata nu.si se cam da la toate fetele dar cred ca face asta doar ca sa nu cumva sa-mi dau seama ca lui ii place de mine. sfaturi aveti si pentru mine? daca da as vrea si de la fete si de la baieti.

Răspuns Câştigător
| Анька a răspuns:

Daca va placeti reciproc e foarte bine. tongue
Asculta aici:
1.Incercati sa va apropieti unul de altul
2.Trebuie sa va cunoasteti mai bine
3.Intii puteti deveni prieteni foarte buni dar vezi nu te atasha prea tare de el ca prieten apoi daca va vrea relatii o sa zici ca sunteti doar prieteni si nu vreai sa stici prietenia.
In orice caz incearca sa faci primul pas ) ei asta si ashteapta
Curaj si numai succese :*

2 răspunsuri:
| portocalăăă a răspuns:

Pooi.
aici is 2 variante.
sau ai dreptate sau nu te place.
cel mai bine ar fi sa il intrebi direct.
sau poti sa incerci sa te dai la el sa vezi ce reactie are

| coolgirl1234 explică:

De azi sunt iubita lui! multumesc mult!