| Madalina_2286 a întrebat:

Imi place de un baiat, este mai smecherlaughing, mai asa, cum imi place mie.Am inteles ca are o iubita, dar este asa de frumos:X.Nici nu stie ca existsad. Cum as putea sa ii atrag atentia?

Răspuns Câştigător
| alessia a răspuns:

Pai pentru inceput ai putea să-l saluți. să-l intrebi ce face cînd il vezi pe stradă. iar dacă și lui o sa-i placă de tine o să flirteze. dar dacă nu ce poți sa faci...trebuie sa mai aștepți pana.se desparte de prietenă. poate dacă încerci sa faci prea multe deodată o sa iasă mai rău.acum tu faci ce iți spune inima. pup și bafta!

5 răspunsuri:
| Static a răspuns:

Spune-mi, se simte bine cu iubta lui, iubita lui e frumoasa, de gasca, cool? Atunci scuze draga insa nai sanse. Si apoi daca intri in relatia lor risti sa iei bataie de la iubita lui sau chiar de la el. Asa ca stai in banca ta si cautati alt baiat dar singur si pe placul tau. Pwp. fundita? happy

| xGypsyQueen a răspuns:

Paithinking Esti aproape in situatia mea rolling on the floor Si mie imi place de un baiat scmecher asa:X Nici el nu stia a exist. dar mi-a gasit hi5-ul intr-o zi si ne-am imprietenit :X l-am intrebat daca vrea sa se combine cu mine. dar era deja combinatsad dar acum TOATE prietenele mele imi zic ca el ma plac :X Acum nu stiu. asa ca sa nu te mai plictisesc cu povestile mele. incearca sa te bai in seama cu el! o sa apreciezelaughing Ca baietii astia smecheri prefera fete tupeistewinking Vorbeste cu el. si cine stie smug Succes!

| xGypsyQueen a răspuns:

Ps : Nu o sa fie bine daca te bagi intre el si iubita luisad Asteapta doar si poate se va intampla ceva. :]

| LaLa_5622 a răspuns:

Daca nu i`ai atraso pana acum, inseamna ca nu i`o vei atrage nici de acum incolo.Nu e singurul baiat, iar daca are prietena ar fi foarte urat din partea ta sa te bagi.

| xandra_2748 a răspuns:

Ii ceri idul unei fete pe care il cunoaste si vb cu el pe messhappy