| StArLyLy31 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat din clasa.Si lui ii place de mine dar e prea timid ca sa imi spuna. Mereu cand ma vede se comporta ciudat, se balbaie si roseste.Ar trebui sa ii spun eu prima ca il plac sau sa mai astept?

4 răspunsuri:
| Lawliet14 a răspuns:

Daca-i spui prima nu pierzi nimic! Bafta!

| ubox7007 a răspuns:

Ar trebuii sa vorbesti

| vaaroog a răspuns:

Prinde-l de buci si o sa-nteleaga laughing))

| Four a răspuns:

Pai daca roseste si se balbaie atunci cand vorbeste cu tine,asta inseamna ca e chiar indragostit de tine... dupa parerea mea ar trebui sa i spui ca-ti place de el cat mai repede, fiind ca s-aar putea sa-l fure alta, oricum, daca-i vei spune nu vei avea nimic de pierdut fiind ca e logic ca te place dupa comportamentul lui, asa ca DA, spune-i