| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat, si anul trecut a incercat sa ne cupleze o prietena insa el s-a rusinat(s-a inrosit si a inceput sa se balbaie ) si a spus ca inca se se mai gandeste la alta.

In timp ce ea a intrebat daca vrea sa fie cu mine el a spus: -mm...

si eu am spus: -mnnnnuuu...

si el la fel scuzandu-se cu motivul de mai sus.Am spus nu pentru ca m-am rusinat.

El este un tip rece,destul de ciudat,e pasionat de alte chestii si pot spune ca s-a refugiat in muzica rock.
intr-un fel el mi-a dat semnalul,el se tot uita la mine intr-una,in fiecare zi,dar dupa ce a incercat fata aia sa ne cupleze, parea ca ma trateaza ca pe restul...
Oricum anul acesta nu voi avea timp de relatii dar mi-ar placea sa stiu daca voi mai avea vreo sansa...

Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala e frate-miu. Spune-i in fata ca il placi mult, si un sarut pe neasteptate va face totul ca in visele tale... Asta daca ai noroc si ai vise frumoase.

| Roxxxxi a răspuns:

Nu trebuia sa se bage prietena ta! Relatia asta daca era sa se intample venea de la sine.Nu te descuraja. Daca e sa se intample ceva intre voi se va intampla happy

| TedyMou a răspuns:

Eu cred ca da, insa poate ar trebui sa il abordezi si sa nu m-ai lasi pe atcineva sa incerce sa v-a cupleze.Trebuie sa fie ceva spontan.Totusi ar trebui sa te asiguri ca acea fata de care el zicea chiar exista...

| KendyforAll a răspuns (pentru TedyMou):

1.Tipa stia ca il plac, am incercat toata ziua sa o opresc si l-a sfarsitul orelor... faza e ca noi inca vorbim, dar cum sa il abordez?

| TedyMou a răspuns (pentru KendyforAll):

Pur si simplu incearca sa devii cea mai buna prietena a lui pentru o perioada si sa te asiguri ca el vrea sa devii mai mult decat cea mai buna prietena