| Al000993732 a întrebat:

Îmi place de un băiat și lui îi place de mine.El zice că ar vrea să ne vedem...dar eu nu pot să fac asta.Ce aș putea să fac în privința asta? Va rog ajutor!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Astepti sa mai cresti daca motivul este varsta ta.

| MarianWLF a răspuns:

Cam putine informatii, nu vrei, nu te lasa parintii, distanta mare?

| Simpatic a răspuns:

De ce nu poti face asta? adica nu te lasa parintii sau?
baiatul e un coleg de la scoala sau unul cunoscut pe net?
daca este unul cunoscut pe net si tu esti la varsta la care parintii nu iti dau voie sa te vezi cu baieti este clar ca mai ai de asteptat cativa ani

| ania a răspuns:

Daca nu aveti vârsta si responsabilitatea care sa va permita sa va căsătoriți in viitorul apeopiat, e oricum pierdere de vreme, clectare de teaume emotionale etc.

| dullcat a răspuns:

Nu poti din cauza parintilor? Asteapta pana cand mai cresti, ei nu iti vor raul, crede-ma.

| Cosmin3412 a răspuns:

Dacă nu poți înseamnă că ești prea mica. Spune-i sa mai aștepte.

| vasileparnaie a răspuns:

Te intalnesti cu el si pui piesa ''super ex'' in timp ce te uiti in ochii lui.