| anonim_4396 a întrebat:

Hello! De cand m-am imprietenit binisor cu un tip, pe care il plac din clasa a 3-a, il visez, pana acum l-am visat de 4 ori, in toate aceste vise era vorba ca ma placea, ca ne sarutam si chestii d`astea.Cand vorbeste cu mine pe mess simt tot felul de fluturasi in stomac.Insa, de fiecare data sunt nevoita sa il intreb ce face. M-a intrebat si el odata si a vorbit cu mine foarte frumos si folosea cuvinte gen: vacutzo love struck. Oare si el ma place?

1 răspuns:
| cucubau_3076 a răspuns:

Daca te alinta inseamna ca ii pasa de tine si te cam crede asa cum iti spune:-s tu il iubesti fff mult eu cred ca ai sanse daca il intrebi sau folosesti o strategie cum ar fi sa il intrebi cum sa ii spui unui baiat ca il placi (daca el zice ca nu il intereseaza sau nu stie nu te place daca el zice cine iti place sau incepe sa-ti zica e interesat de tine) dar daca nu actionezi repede se poate sa il pierzi