| cristinuta01 a întrebat:

Imi place f mult culoarea aceasta. dar acum sunt vopsita brunet. credeti ca prinde ca asa arata pe cutie. :))? a folosit cineva? plss. fundita. http://www.palette.ro/......ond-mediu/

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Esti bruneta si vrei culoarea blond mediu.
Raspunsul e nu.
Nu-ti va prinde culoarea.
Pe brunet cam rar cand mai prinzi o culoare "calumea". Culorile inchise se prind mereu de brunet, dar cele mai deschise nu.

Toate cele bune!happy

| Ryuzaki a răspuns:

Pe brunet, nu prea are cum sa iasa exact ca cea de pe cutie.Adauga si decolorant in amestec si stai in jur de 35 de minute.

| Mariaa20 a răspuns:

Daca eesti bruneta acum.nu-ti va prinde culoarea exact la fel va fi putin mai inchis.

| Slow a răspuns:

Daca esti vopsita brunet, nu are cum sa prinda. mai intai trebuie sa folosesti un decolorant. desi e cam periculos, pentru ca iti poti arde parul si strica de tot.

| plasticstyle a răspuns:

Nu se prindehappytrebuie sa te decolorezi ca sa se prindatongueiti cumperi degeaba:d

| cristinuta01 explică:

Pai am intrebat ca pe cutie arata ca prinde si pe saten inchis. ma gandeam ca poate a folosit cineva. oricum multumesc pentru sfaturi. :*