| Azalea a întrebat:

Ce nuantator imi recomandati sa aleg dintre "Garnier Color and Shine" si "Palette Color and Gloss". am tot auzit ca cel de la Palette se decoloreaza tare dupa 3 spalari...este adevarat? pe cutie scrie ca poate rezista pana la 28 spalari?
Daca ati folosit. v-a iesit nuanta asa cum arata pe cutie ca iese (nu cum e in fata cutiei ci cum e in spate, unde arata in functie de nuanta actuala a parului).
Va multumesc ca mi-ati raspuns! Eu as vrea sa incerc PALETTE Color and Gloss "Miere Stralucitoare"... http://www.palette.ro/......lucitoare/ iar parul meu natural e nuanta a3a sau a2a...

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Sincer eu nu as alege pe niciuna,nu sunt asa de calitate incat sa ti iasa exact cum vrei si sa tina cat mai mult, incearca ceva de la l'oreal, dai un ban in plus dar macar sti o treaba