| GW1521 a întrebat:

Imi place foarte mult de o colega de clasa, cum ma pot apropia de ea, sa trec de la amici la prieteni! hellp

1 răspuns:
| verorrom a răspuns:

Pai vorbeste pur si simplu si tu cu ea mai mult. cere-i tema(daca mai faceti teme), chestii d-astea.fii politicos cu ea,vorbeste-i frumos,fa glume(dar nu proaste), etc... Aaaaaa si ceva foarte important. Poate nu-i cazul tau, dar baieti va rog daca se poate NU MAI SALUTATI O FATA CARE VA PLACE SI PE CARE NU O CUNOASTETI ABIA DUPA CE TRECETI DE EA!