| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult de un prieten bun al fostului iubit si am inteles de la o prietena comuna ca si lui i-ar cam place de mine si ca ar vrea ceva mai mult decat o prietenie. Mi-a propus de cateva ori sa iesim dar eu am schimbat subiectul. Avand in vedere ca imi place atat de mult de el, daca as accepta o rel cu el cum as fi oare cum as fi privita de prietenii lui, avand in vedere ca sunt si ai fostului si ii cunosc pe multi dintre ei? Mi-e tema sa nu starnesc unele certuri intre ei...deci,sa accept sa ies cu el sau nu?;(

3 răspunsuri:
| myha a răspuns:

Daca ti se pare ca se comporta frumos cu tne.etchappy.
Logiclaughing. Dupaia o sa vezi cum decurge relatiahappy.
Lumea spune de toate. Acum nu o sa mai incetezi sa iesi cu baieti daca lumea spunehappy
>big grin

| me_3408 a răspuns:

Da, cred ca ar trebui.In plus de ce sa iti pasa de gurile rele. Daca tie iti place baiatul iesi cu el happy

| zamira a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa ai nici un sters tu...ci el.si eu am facut acelasi lucru.totusi,ca si tie, mi-a fost putin jena, dar mi-am dat seama ca nu e un gest neplacut din partea mea. poate ar trebui sa fie din partea lui, in privinta prietenilor sai, desigur!