| fetitzaTa a întrebat:

Imi place foarte mult ideea de a avea un piercing dar mie prea frica sa imi fac unul...intrebarea este: exista piercenguri cu magnet?( pentru nas) si daca da, imi puteti da plz niste siteuri de unde le pot achizitiona?

mersi:*

1 răspuns:
| speranata a răspuns:

Pircinguri cu magnet se gasesc la orice magazin. de pe net sunt fff scume dar de la magazin sunt 2lei :]] poti sa-ti ia unul dar daca iti faci unull adevart v-a fii mai misto si cel cu magnt de exemplu daca tragi aer in piapt poti sa ia si magnetu ala si sa nu mai poti respira. Mai bine iti faci uul adev nu te va durea. si eu am si nu m-a durut deloc cre-ma e super misto :d
te pup si sper sa iti faci curaj