| Ryder_Liviu_1999 a întrebat:

Salut as vrea sa imi iau un piercing fals dar am auzit ca cel cu magnet nu este bun. Puteti sa imi spuneti daca chiar e bun sau nu si daca da un site de unde pot achizitiona

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Nu se merita cu magnet, ori pui sa fie cu gaura ori nu. Poti cadea in penibil cu magnet.Adica au curaj fetele sa isi dea gauri si nu ai tu ca baiat? Cam aiurea, si eu am 3 cercei, 2 in ureche unu in limba. piercingurile false is doar pentru piti si coca big grin Ai grija tongue

| AnutzaBM a răspuns:

Nu este prea bun cu magnet, mereu o sa fie o presiune cum se atrag magnetii si daca din greseala dai cu mana peste nas sau tragi o bluza pe tine mai mult ca sigur s-ar putea sa pierzi magnetul de pe nas.