| love_4320 a întrebat:

Imi place iarasi de fostul meu! si imi pare ca si lui ii place de mine. dar nu stiu precis. ce as putea face? cum sa ma comport in preajma lui? :S

4 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Sa nu dai de banuit ca l-ai place..., daca te intreaba ce faci ii raspunzi asa mai fericita adica el sa creada ca ai o stare fericita in momentu ala, ii raspunzi ca faci bine sau ce stiu eu big grin. Comporta-te ca prima data cand l-ai vazut si vezi daca se poate repeta povestea. Mai intai asigura-te ca n-are pe nimeni si ca parca ar mai vrea sa dea o sansa relatiei, prin discutie vei reusi asta. Da sa nu-l intrebi direct de asta sa fii mai sireata, sa para ca din intamplare il intrebi (Asta daca bine inteles chiar vrei sa risti). Insa totul din greseli se invata asa ca...
SUCCES! happy

| CriStiNa_2000 a răspuns:

El are net? daca da, pune o prietena sa il intrebe daca mai simte ceva pentru tine. iar in preajma lui nu face nimic iesit din comun. apoi isi va da seama ca tii foarte mult la el si te va trata cu indiferenta. [sper ca te-am ajutat] :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.eu zic sa fii total indiferenta. dar nu exagerat.si o sa vezi ca o sa moara dupa tine.cand esti in preajma altor baieti.zambestele. dar nu flirtabig grin.hope you like :*

| Deea_9119 a răspuns:

Cel mai important : Fii tulove struck! Apoi...fi ceva de genu`: "du-te. n colo, vino. n coace, lasa.ma da nu. mi da paceoh go on!"