| Ionescu_Antonio_1994 a întrebat:

Imi place o fata dar ea are deja prieten, iar eu sunt dou in clasa. Daca se poate sa imi dati sfaturi ce ar trebui sa fac. Idea este ca imi place foarte mult de ea si de fiecare data cand o intreb ceva ea ma ignora.Va rog ca raspunsurile sa nu fie rautaciase.

Răspuns Câştigător
| DeeaCrissTina a răspuns:

Eu iti sugerez sa pari indiferent ca sa nu creada ca o placi sau ceva de genu, si sa fi tu insuti sa nu incerci sa te schimbi si sa pari indiferent fata de ea pentru ca daca ea te ignora nu mai are rost sa te bagi in seama cu ea daca te ignora, si sunt sigura ca vei gasi o fata frumoasa si buna la suflet. Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai daca nu te place nu are rost sa iti pierzi timpul cu ea. Sau poate ca face asta de frica prietenului, incearca sa vorbesti cu ea cand este singura.
*-*

| dragos9234 a răspuns:

Daca nu te place nu te mai baga in viata ei, mai sunt destule fete.