| alexandramarya a întrebat:

Imi place un baiat care e mai mare decat mine cu o clasa.problema e ca nu stiu caum sa fac sa ma combin cu el. m-am indragostit de el si el ma place stiu pentru ca mi-a zis...cum pot sa fac sa ma combin cu el?

Răspuns Câştigător
| justme08 a răspuns:

Trebuie pur si simplu sa ii spui
-tu sti ca te plac si stiu ca si tu ma placi...deci vroiam sa te intreb daca vrei sa te comb cu mine?
simplu si usor
bafta:d

3 răspunsuri:
| qMisaki a răspuns:

Trebuie sa ii zici asa si chiar nu glumesc si cand ii spui ii zicic cu voce
sfioasa : -vrei sa fii cu mine? happy
si s-a rezolzat! bafta!

| HaiTaci a răspuns:

Pai intalniti-va undeva, intr-un loc linistit.Acolo,din vorba in vorba, ajungi si la subiectul asta si il intrebi daca ar vrea sa fiti impreuna. Dar depinde de cat timp va cunoasteti.

| Bubble_7593 a răspuns:

Pai asta este usor daca el te place.

Vorbeste cu el pe mess si jucati adevar sau provocare.Si daca alege adevar ii spui "este adevarat ca ai vrea sa te combini cu mine"si daca zice da ii spui daca el chiar vrea sa fie cu tine. Daca nu vrei asa incearca sa vorbesti cu el fata in fata si sa ii pui ca vrei sa fii cu el.

Multa Bafta:* daca vrei da'mi id tau pe privat si mai vorbimtongue