| girl16flo a întrebat:

Imi place un baiat, dar de fiecare data cand ne inalnim ne certam, sau le luam la misto reciproc, stie ca il plac., iar atunci cand suntem singuri ne intelegem mai bine

Oare de ce ne tachinam reciproc? mersi anticipat pentru raspunsurile voastrewinkingkiss

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cata dragoste aici big grin Vedeti voi "tachinare" cu nabadai mai incolo :->

| Summer Memories a răspuns:

Eee nu stii tu ca se spune ca ura se poate transforma in iubire laughing

Cei care se cearta se iubesc laughing

| sigmanet a răspuns:

Pentru ca va iubiti in tainahappy. Va simpatizati si cam asa incep toate relatiile de iubirehappy