| Tzupy a întrebat:

Am si eu o problema, de ceva timp imi place de un baiat happy, am incercat sa ii spun ca il plac... insa de fiecare data ma pierd si schimb subiectu rapid. Ideei? FUNDA & VOT :* mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Fa-ti mult,mult,mult curaj si spune-i ca-l simpatizezi, sau spune-i ca ar fi frumos daca ati merge la un suc.
Stiu ca e greu sa-i spui dar trebuie, altfel o sa te ignore, sau nu o sa stie ce gandesti, si e pacat adica daca sti ca-ti place o sa-ti para rau ca nu te baga in seama si nu stie ce gandesti cu adevarat.
Iti urez succes, cu planul meu de sigur big grin, fundita?happy

2 răspunsuri:
| Madu_5369 a răspuns:

Pai. tu ar trebui intai as vezi sentimentele lui fata de tinebig grin adica sa fi sigura ca poate o relatie v-a exista daca ii spui sentimentele tale. altfel o posibilitTE Este aceea sa te ia peste picior intai afla ce crede el de tine, daaca are prietena,... detaliile marunte, iar apoi cand tragi o concluzie... i lasi un mesaj pe mess sau ceva ca vrei sa-i spui ceva destul de serios pentru tine si sa nu o i`a la misto. dar asta dupa ce esti sigura de toatebig grin! sper ca te-am ajutat:*

| mirabela26craiova a răspuns:

Buna Tzupy.Fa cum fac eu de obicei :cand te intalnesti cu el gandeste-te ca daca nu ii spui atunci s-ar putea sa il pierzi si chiar daca ii spui nu se intampla nimic(nu va cadea un meteorit pe tine)si mai gandeste-te ca ai numai o viata si trebuie sa tio faci cat mai happy.incearca sa nu-ti pierzi tupeul.Bafta.Sper ca te-am ajutat:*