| Izabella265 a întrebat:

Mie imi place de un baiat din gasca si el si-a dat seama si cand ne spune noua ca trebuie sa plece nu stiu unde si ca nu mai iasa afara etc..se uita la mine prima data.ce vrea sa vada in asta? reactia sau cee? cateodata asa face...se uita prima data la mine...sa imi vada reactia sau ce? Nu este vorba ca mi se pare.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este posibil sa fie asa cum spui tu, dar daca nu este capabil de mai mult, chiar nu conteaza.

| T0T a răspuns:

Vrea sa vada daca te simti nasol ca pleaca.

| SkyPilot a răspuns:

Probabil ca asta vrea. Nu are curaj sa te abordeze si ar vrea sa te faca pe tine sa faci si urmatorul pas. Sau nu e sigur ca il placi si ar vrea mai multe semne.

| tealaxx22 a răspuns:

Probabil si el te place si ii este rusine sa stea cu tine. Asa sunt unele persoane

| Tinutza061 a răspuns:

E putin timid. Cred ca si el te place.
Poarta-te frumos cu el ca unul din cei mai buni prieteni ai tai si nu fii sacaitoare obsesiva nu te gandii doar la el.Nu -l baga excesiv de mult in seama poarta-te cu el ca unul din cei mai buni prieteni ti-am mai spus.Fii naturala, ingrijita, si dai de gandit ca trebuie sa faca el primul pas.