| anonim_4396 a întrebat:

Imi place un baiat si sunt sigura ca si el ma place doar ca ma evita adica cand ma vede intra in casa. el nu locuieste in tara dar vine in vacante in oras. vorbesc cu el pe mess ne intelegem destul de bine.cum ma pot apropia de el?

1 răspuns:
| rousz a răspuns:

Buna! Cum? nu stiu sa-ti spun cum. daca ii placea de tine cred ca te baga in seama si mai ales daca ai specificat ca nu locuieste in tara! vrei o relatie la distanta? pentru ca nu e bine deloc iti spun eu va va fi greu. parerea mea