| MarianDenis a întrebat:

Salut.Am 17 ani si imi place de o fată de 22 ani. Vorbesc cu ea, ne intelegem bine.Cum pot trece la următorul pas?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf man. Da tu crezi că o interesează dacă are el toate enumerate de tinelaughing. Are 17, nu 30-40 sa fie îngrijorător.

Îți dai seama că, unele femei mai mature( la 30-50 ani) ar fi in stare să plătească pentru un morcov tânăr laughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ai cum,ia sunt sigur ca nu o sa te accepte! E femeie matura,iar tu esti minor, nu ai bani, meserie, propria ta casa! Iar la ce pretentii mari au femeile, mai bine stai in banca ta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Wtf man. Da tu crezi că o interesează dacă are el toate enumerate de tinelaughing. Are 17, nu 30-40 sa fie îngrijorător.

Îți dai seama că, unele femei mai mature( la 30-50 ani) ar fi in stare să plătească pentru un morcov tânăr laughing